Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wełna Skoki
1:2
Noteć Czarnków
Sparta Szamotuły
1:2
Czarni Czerniejewo
Sparta Oborniki
3:1
GLKS Wysoka
1922 Lechia Kostrzyn
1:1
Błękitni Wronki
Polonia Chodzież
0:0
Płomień Połajewo
Orkan Śmiłowo
2:4
Zamek Gołańcz
Pogoń Łobżenica
4:1
GKS Lechita Kłecko
Huragan Pobiedziska
1:0
Leśnik Margonin
Concordia Murowana Goślina
1:2
Sparta Złotów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czerniejewo
2:1
Sparta Oborniki
Concordia Murowana Goślina
3:4
Sparta Szamotuły
1922 Lechia Kostrzyn
2:3
Wełna Skoki
Błękitni Wronki
1:3
Zamek Gołańcz
Płomień Połajewo
2:6
Pogoń Łobżenica
Noteć Czarnków
4:1
Sparta Złotów
Orkan Śmiłowo
5:2
Leśnik Margonin
GKS Lechita Kłecko
1:3
Huragan Pobiedziska
GLKS Wysoka
1:2
Polonia Chodzież
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
1922 Lechia Kostrzyn
2:1
GKS Lechita Kłecko
Polonia Chodzież
1:0
Pogoń Łobżenica
Sparta Złotów
2:2
Zamek Gołańcz
Noteć Czarnków
7:0
Płomień Połajewo
Sparta Oborniki
0:3
Huragan Pobiedziska
Błękitni Wronki
1:2
Czarni Czerniejewo
Sparta Szamotuły
6:0
Orkan Śmiłowo
Concordia Murowana Goślina
4:3
GLKS Wysoka
Wełna Skoki
7:2
Leśnik Margonin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Łobżenica
1:1
GLKS Wysoka
Sparta Oborniki
3:2
Concordia Murowana Goślina
1922 Lechia Kostrzyn
0:2
Sparta Złotów
Polonia Chodzież
1:1
Czarni Czerniejewo
Sparta Szamotuły
1:3
Noteć Czarnków
Orkan Śmiłowo
1:1
GKS Lechita Kłecko
Huragan Pobiedziska
3:1
Płomień Połajewo
Wełna Skoki
4:1
Błękitni Wronki
Zamek Gołańcz
2:4
Leśnik Margonin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Połajewo
0:1
Orkan Śmiłowo
Czarni Czerniejewo
2:5
Pogoń Łobżenica
Concordia Murowana Goślina
2:3
Polonia Chodzież
1922 Lechia Kostrzyn
1:4
Sparta Szamotuły
Wełna Skoki
3:1
Sparta Złotów
Noteć Czarnków
2:1
Sparta Oborniki
GKS Lechita Kłecko
1:3
Zamek Gołańcz
Błękitni Wronki
3:1
Leśnik Margonin
GLKS Wysoka
0:2
Huragan Pobiedziska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Chodzież
1:2
Noteć Czarnków
Pogoń Łobżenica
3:0
Concordia Murowana Goślina
Sparta Oborniki
0:0
1922 Lechia Kostrzyn
Płomień Połajewo
5:1
Zamek Gołańcz
Huragan Pobiedziska
1:0
Czarni Czerniejewo
Wełna Skoki
8:3
Sparta Szamotuły
Orkan Śmiłowo
3:2
GLKS Wysoka
Błękitni Wronki
3:2
Sparta Złotów
Leśnik Margonin
0:1
GKS Lechita Kłecko
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Murowana Goślina
2:1
Huragan Pobiedziska
1922 Lechia Kostrzyn
0:0
Polonia Chodzież
Płomień Połajewo
1:3
Leśnik Margonin
Noteć Czarnków
2:4
Pogoń Łobżenica
Błękitni Wronki
2:0
GKS Lechita Kłecko
Sparta Szamotuły
6:1
Sparta Złotów
Czarni Czerniejewo
4:2
Orkan Śmiłowo
Wełna Skoki
1:2
Sparta Oborniki
GLKS Wysoka
1:2
Zamek Gołańcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Łobżenica
0:1
1922 Lechia Kostrzyn
Sparta Oborniki
2:1
Sparta Złotów
Polonia Chodzież
2:1
Wełna Skoki
Orkan Śmiłowo
1:4
Concordia Murowana Goślina
Sparta Szamotuły
1:0
Błękitni Wronki
Zamek Gołańcz
5:3
Czarni Czerniejewo
GKS Lechita Kłecko
0:1
Płomień Połajewo
Huragan Pobiedziska
2:0
Noteć Czarnków
Leśnik Margonin
3:0*
GLKS Wysoka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Złotów
1:1
Polonia Chodzież
Noteć Czarnków
2:2
Orkan Śmiłowo
Sparta Szamotuły
0:1
Sparta Oborniki
Concordia Murowana Goślina
2:2
Zamek Gołańcz
1922 Lechia Kostrzyn
0:2
Huragan Pobiedziska
Czarni Czerniejewo
5:1
Leśnik Margonin
Wełna Skoki
1:7
Pogoń Łobżenica
GLKS Wysoka
1:1
GKS Lechita Kłecko
Błękitni Wronki
5:3
Płomień Połajewo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Łobżenica
5:1
Sparta Złotów
Concordia Murowana Goślina
2:0
Leśnik Margonin
Płomień Połajewo
1:2
GLKS Wysoka
Polonia Chodzież
1:1
Sparta Szamotuły
Orkan Śmiłowo
1:3
1922 Lechia Kostrzyn
Huragan Pobiedziska
4:2
Wełna Skoki
Błękitni Wronki
3:1
Sparta Oborniki
Noteć Czarnków
2:2
Zamek Gołańcz
GKS Lechita Kłecko
0:1
Czarni Czerniejewo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Złotów
0:3
Huragan Pobiedziska
Sparta Szamotuły
0:0
Pogoń Łobżenica
Concordia Murowana Goślina
1:1
GKS Lechita Kłecko
Sparta Oborniki
1:0
Polonia Chodzież
1922 Lechia Kostrzyn
0:1
Zamek Gołańcz
Wełna Skoki
3:0
Orkan Śmiłowo
Noteć Czarnków
4:2
Leśnik Margonin
Błękitni Wronki
3:0
GLKS Wysoka
Czarni Czerniejewo
5:2
Płomień Połajewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
1:0
Wełna Skoki
Polonia Chodzież
4:1
Błękitni Wronki
GLKS Wysoka
0:2
Czarni Czerniejewo
Pogoń Łobżenica
4:0
Sparta Oborniki
Orkan Śmiłowo
6:1
Sparta Złotów
GKS Lechita Kłecko
1:0
Noteć Czarnków
1922 Lechia Kostrzyn
1:1
Leśnik Margonin
Huragan Pobiedziska
2:2
Sparta Szamotuły
Płomień Połajewo
2:3
Concordia Murowana Goślina
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Łobżenica
3:4
Błękitni Wronki
Orkan Śmiłowo
1:3
Sparta Oborniki
Sparta Szamotuły
1:3
Zamek Gołańcz
Czarni Czerniejewo
1:1
Concordia Murowana Goślina
Sparta Złotów
1:4
Leśnik Margonin
Huragan Pobiedziska
0:1
Polonia Chodzież
GKS Lechita Kłecko
1:1
Wełna Skoki
Płomień Połajewo
1:4
1922 Lechia Kostrzyn
GLKS Wysoka
0:2
Noteć Czarnków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
7:1
Concordia Murowana Goślina
1922 Lechia Kostrzyn
0:0
GLKS Wysoka
Wełna Skoki
5:1
Płomień Połajewo
Polonia Chodzież
2:1
Orkan Śmiłowo
Sparta Złotów
1:0
GKS Lechita Kłecko
Pogoń Łobżenica
0:3
Huragan Pobiedziska
Sparta Oborniki
1:1
Zamek Gołańcz
Sparta Szamotuły
2:3
Leśnik Margonin
Noteć Czarnków
3:1
Czarni Czerniejewo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
2:2
Błękitni Wronki
Płomień Połajewo
1:0
Sparta Złotów
Polonia Chodzież
1:0
Zamek Gołańcz
Orkan Śmiłowo
7:3
Pogoń Łobżenica
GKS Lechita Kłecko
0:2
Sparta Szamotuły
Concordia Murowana Goślina
0:3
Noteć Czarnków
Czarni Czerniejewo
2:0
1922 Lechia Kostrzyn
Sparta Oborniki
1:4
Leśnik Margonin
GLKS Wysoka
1:1
Wełna Skoki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
3:0
Orkan Śmiłowo
1922 Lechia Kostrzyn
3:0
Concordia Murowana Goślina
Wełna Skoki
3:2
Czarni Czerniejewo
Sparta Złotów
3:1
GLKS Wysoka
Pogoń Łobżenica
5:2
Zamek Gołańcz
Sparta Oborniki
2:0
GKS Lechita Kłecko
Błękitni Wronki
0:3
Noteć Czarnków
Sparta Szamotuły
1:0
Płomień Połajewo
Polonia Chodzież
2:0
Leśnik Margonin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Połajewo
1:2
Sparta Oborniki
GLKS Wysoka
0:0
Sparta Szamotuły
Noteć Czarnków
2:3
1922 Lechia Kostrzyn
Orkan Śmiłowo
1:2
Błękitni Wronki
GKS Lechita Kłecko
0:6
Polonia Chodzież
Concordia Murowana Goślina
3:1
Wełna Skoki
Pogoń Łobżenica
4:2
Leśnik Margonin
Zamek Gołańcz
0:0
Huragan Pobiedziska
Czarni Czerniejewo
2:1
Sparta Złotów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
2:1
Orkan Śmiłowo
Płomień Połajewo
0:1
Polonia Chodzież
GLKS Wysoka
2:1
Sparta Oborniki
Noteć Czarnków
2:3
Wełna Skoki
Błękitni Wronki
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
GKS Lechita Kłecko
2:3
Pogoń Łobżenica
Czarni Czerniejewo
0:0
Sparta Szamotuły
Leśnik Margonin
1:1
Huragan Pobiedziska
Sparta Złotów
- : -
Concordia Murowana Goślina
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
- : -
GKS Lechita Kłecko
Zamek Gołańcz
- : -
Błękitni Wronki
Wełna Skoki
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
Polonia Chodzież
- : -
GLKS Wysoka
Sparta Złotów
- : -
Noteć Czarnków
Pogoń Łobżenica
- : -
Płomień Połajewo
Sparta Oborniki
- : -
Czarni Czerniejewo
Sparta Szamotuły
- : -
Concordia Murowana Goślina
Leśnik Margonin
- : -
Orkan Śmiłowo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Połajewo
- : -
Huragan Pobiedziska
GLKS Wysoka
- : -
Pogoń Łobżenica
Sparta Złotów
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
Noteć Czarnków
- : -
Sparta Szamotuły
Błękitni Wronki
- : -
Wełna Skoki
GKS Lechita Kłecko
- : -
Orkan Śmiłowo
Concordia Murowana Goślina
- : -
Sparta Oborniki
Czarni Czerniejewo
- : -
Polonia Chodzież
Leśnik Margonin
- : -
Zamek Gołańcz
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
- : -
GLKS Wysoka
Zamek Gołańcz
- : -
GKS Lechita Kłecko
Polonia Chodzież
- : -
Concordia Murowana Goślina
Sparta Złotów
- : -
Wełna Skoki
Pogoń Łobżenica
- : -
Czarni Czerniejewo
Sparta Oborniki
- : -
Noteć Czarnków
Orkan Śmiłowo
- : -
Płomień Połajewo
Sparta Szamotuły
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
Leśnik Margonin
- : -
Błękitni Wronki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
1922 Lechia Kostrzyn
- : -
Sparta Oborniki
Zamek Gołańcz
- : -
Płomień Połajewo
GLKS Wysoka
- : -
Orkan Śmiłowo
Sparta Złotów
- : -
Błękitni Wronki
Noteć Czarnków
- : -
Polonia Chodzież
Sparta Szamotuły
- : -
Wełna Skoki
GKS Lechita Kłecko
- : -
Leśnik Margonin
Concordia Murowana Goślina
- : -
Pogoń Łobżenica
Czarni Czerniejewo
- : -
Huragan Pobiedziska
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
- : -
Concordia Murowana Goślina
Zamek Gołańcz
- : -
GLKS Wysoka
Polonia Chodzież
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
Sparta Złotów
- : -
Sparta Szamotuły
Pogoń Łobżenica
- : -
Noteć Czarnków
Sparta Oborniki
- : -
Wełna Skoki
Orkan Śmiłowo
- : -
Czarni Czerniejewo
GKS Lechita Kłecko
- : -
Błękitni Wronki
Leśnik Margonin
- : -
Płomień Połajewo
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
1922 Lechia Kostrzyn
- : -
Pogoń Łobżenica
Wełna Skoki
- : -
Polonia Chodzież
Płomień Połajewo
- : -
GKS Lechita Kłecko
Sparta Złotów
- : -
Sparta Oborniki
Noteć Czarnków
- : -
Huragan Pobiedziska
Błękitni Wronki
- : -
Sparta Szamotuły
Concordia Murowana Goślina
- : -
Orkan Śmiłowo
Czarni Czerniejewo
- : -
Zamek Gołańcz
GLKS Wysoka
- : -
Leśnik Margonin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
Zamek Gołańcz
- : -
Concordia Murowana Goślina
Płomień Połajewo
- : -
Błękitni Wronki
Polonia Chodzież
- : -
Sparta Złotów
Pogoń Łobżenica
- : -
Wełna Skoki
Sparta Oborniki
- : -
Sparta Szamotuły
Orkan Śmiłowo
- : -
Noteć Czarnków
GKS Lechita Kłecko
- : -
GLKS Wysoka
Leśnik Margonin
- : -
Czarni Czerniejewo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
1922 Lechia Kostrzyn
- : -
Orkan Śmiłowo
Zamek Gołańcz
- : -
Noteć Czarnków
Wełna Skoki
- : -
Huragan Pobiedziska
GLKS Wysoka
- : -
Płomień Połajewo
Sparta Złotów
- : -
Pogoń Łobżenica
Sparta Oborniki
- : -
Błękitni Wronki
Sparta Szamotuły
- : -
Polonia Chodzież
Czarni Czerniejewo
- : -
GKS Lechita Kłecko
Leśnik Margonin
- : -
Concordia Murowana Goślina
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
- : -
Sparta Złotów
Zamek Gołańcz
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
Płomień Połajewo
- : -
Czarni Czerniejewo
Polonia Chodzież
- : -
Sparta Oborniki
GLKS Wysoka
- : -
Błękitni Wronki
Pogoń Łobżenica
- : -
Sparta Szamotuły
Orkan Śmiłowo
- : -
Wełna Skoki
GKS Lechita Kłecko
- : -
Concordia Murowana Goślina
Leśnik Margonin
- : -
Noteć Czarnków
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
- : -
Wełna Skoki
Sparta Złotów
- : -
Orkan Śmiłowo
Noteć Czarnków
- : -
GKS Lechita Kłecko
Sparta Oborniki
- : -
Pogoń Łobżenica
Błękitni Wronki
- : -
Polonia Chodzież
Sparta Szamotuły
- : -
Huragan Pobiedziska
Concordia Murowana Goślina
- : -
Płomień Połajewo
Czarni Czerniejewo
- : -
GLKS Wysoka
Leśnik Margonin
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
- : -
Sparta Oborniki
Zamek Gołańcz
- : -
Sparta Złotów
Płomień Połajewo
- : -
Noteć Czarnków
GLKS Wysoka
- : -
Concordia Murowana Goślina
Pogoń Łobżenica
- : -
Polonia Chodzież
Orkan Śmiłowo
- : -
Sparta Szamotuły
GKS Lechita Kłecko
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
Czarni Czerniejewo
- : -
Błękitni Wronki
Leśnik Margonin
- : -
Wełna Skoki
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
1922 Lechia Kostrzyn
- : -
Płomień Połajewo
Zamek Gołańcz
- : -
Sparta Szamotuły
Wełna Skoki
- : -
GKS Lechita Kłecko
Polonia Chodzież
- : -
Huragan Pobiedziska
Noteć Czarnków
- : -
GLKS Wysoka
Sparta Oborniki
- : -
Orkan Śmiłowo
Błękitni Wronki
- : -
Pogoń Łobżenica
Concordia Murowana Goślina
- : -
Czarni Czerniejewo
Leśnik Margonin
- : -
Sparta Złotów
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
- : -
Pogoń Łobżenica
Zamek Gołańcz
- : -
Sparta Oborniki
Płomień Połajewo
- : -
Wełna Skoki
GLKS Wysoka
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
Orkan Śmiłowo
- : -
Polonia Chodzież
GKS Lechita Kłecko
- : -
Sparta Złotów
Concordia Murowana Goślina
- : -
Błękitni Wronki
Czarni Czerniejewo
- : -
Noteć Czarnków
Leśnik Margonin
- : -
Sparta Szamotuły
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
1922 Lechia Kostrzyn
- : -
Czarni Czerniejewo
Zamek Gołańcz
- : -
Polonia Chodzież
Wełna Skoki
- : -
GLKS Wysoka
Sparta Złotów
- : -
Płomień Połajewo
Noteć Czarnków
- : -
Concordia Murowana Goślina
Pogoń Łobżenica
- : -
Orkan Śmiłowo
Błękitni Wronki
- : -
Huragan Pobiedziska
Sparta Szamotuły
- : -
GKS Lechita Kłecko
Leśnik Margonin
- : -
Sparta Oborniki
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
- : -
Pogoń Łobżenica
Płomień Połajewo
- : -
Sparta Szamotuły
GLKS Wysoka
- : -
Sparta Złotów
Noteć Czarnków
- : -
Błękitni Wronki
Orkan Śmiłowo
- : -
Huragan Pobiedziska
GKS Lechita Kłecko
- : -
Sparta Oborniki
Concordia Murowana Goślina
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
Czarni Czerniejewo
- : -
Wełna Skoki
Leśnik Margonin
- : -
Polonia Chodzież
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
- : -
Zamek Gołańcz
1922 Lechia Kostrzyn
- : -
Noteć Czarnków
Leśnik Margonin
- : -
Pogoń Łobżenica
Wełna Skoki
- : -
Concordia Murowana Goślina
Polonia Chodzież
- : -
GKS Lechita Kłecko
Sparta Złotów
- : -
Czarni Czerniejewo
Sparta Oborniki
- : -
Płomień Połajewo
Błękitni Wronki
- : -
Orkan Śmiłowo
Sparta Szamotuły
- : -
GLKS Wysoka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości